SİSTEM YÖNETİM

sıramatik
sıramatik
sıramatik
Bilgisayarlı sıramatik sistemi

PC-Q YÖNETİM

- Sisteme dilediğiniz kadar grup/servis/alt menü ekleyebilirsiniz. Bilgisayar kontrollü sıramatik sistemini kurum içi bilgisayarlarınızdan sisteminizi dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

- Sistemin sağladığı bu altyapı sayesinde, kurum içinde anlık sistem durumunuzu gözlemleyebilir, operatör yetkilerini düzenleyebilir, servis ayarlarını değiştirebilir, bilet görünümünü değiştirebilir... tüm sisteminizi anlık kontrol edebilirsiniz.

- Her kuyruğa ait alt grup, ana grup, servis ismi, resim, fiş sınırları, özellikleri, bilet numaraları, çalışma sınırlamaları, çalışma saatleri, yetkili operatörleri, yetkili ana tabloları, kuyruk aktif/pasif çalışma, öncelik ... gibi özellikleri çalışma esnasında veya sonrasında ayarlanabilir..

- Anlık raporlama ekranında, sisteminizde o anda bekleyen kişi sayısı ortalama bekleme süresini ve servislerin anlık durumlarını izleyebilirsiniz.

- Ayrıca bu verileri dilediğiniz gibi filtreleyebilir ve bu filtre sonuçlarına göre üretilen anlık raporları izleyebilirsiniz.

Her kuyruğa ait alt grup, ana grup, servis ismi, resmi, fiş sınırları, özellikleri, bilet numaraları, çalışma sınırlamaları, çalışma saatleri, yetkili operatörleri, yetkili ana tabloları, kuyruk aktif/pasif çalışma, öncelik ... gibi özellikleri çalışma esnasında veya sonrasında ayarlanabilir..

Servis adı, öncelik değeri, bilet editörü, bilet başlangıç ve bitiş değerlerini, servisi geçici veya sürekli olarak kapatma yönlendirme işlemlerini sisteminizde anlık gerçekleştirebilirsiniz. Kiosk ekran menülerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 • Kurum adı,logo,servis adı,tarih saat,bekleyen kişi sayısı vb..yazı tipi ve boyutlarını düzenleyebilir, mesajlar ekleyebilirsiniz.
 • Sıramatik kiosk ekran seçeneklerinizi istediğiniz gibi alt grup oluşturarak bilet alma ekranınızı daha kullanışlı ve anlaşılabilir hale getirebilirsiniz.
 • Tüm özelliklerini tamamen bağımsız şekilde programlayabilirsiniz.
  Sisteme dilediğiniz kadar servis eklenebilir.
  Eklenecek kuyrukların tüm detayları bağımsız olarak ayarlanabilir.
 • Referans listesinden de görüleceği üzere,

  günde 5000 kişiye hizmet veren kurumlar ve büyük hastanelerde sistemlerimiz sorunsuz çalışmaktadır.

  Yedek parça,telefonla destek ,uzak bağlantı ve yerinde servis'le kesintisiz çalışma için satış sonrası hizmetlerimizle ürünlerimizin arkasındayız.